Geert Kooiman – Fotopeinture – Beweging

 1.500,00

Geert Kooiman (Amsterdam 1936)
Beweging
Fotopeinture in omlijsting
134,9 x 116,4 cm
Gesigneerd en gedateerd 1977 op achterzijde omlijsting
Richtprijs EUR 1500

Bied nu, en vul het formulier hieronder in!
Schakel JavaScript in je browser in om dit formulier in te vullen.

Kavelnummer

0206

Uniek exemplaar

Ja

Minimum bod
Richtprijs

€ 1.750

Kunstenaar

Geert Kooiman

Afmeting

134,9 x 116,4 cm

Beschikbaar

Ja

Thema

Man, Moderne kunst, Torso

Prijsrange

€ 1.000 > € 2.000