Zeefdruk – Clemens Briels Algunos gentes hacen la comedia otros no

 1.250,00

Clemens Briels
Ingelijste zeefdruk “Algunos gentes hacen la comedia, otros no”
Gesigneerd door Clemens Briels
Nummer: 97 van 175
Jaar: 2005
Met zilverkleurige houten frame
Ingelijst met Passepartout en glas door Art Assistance International
Op twee hoeken enkele krassen en chips (zie fotos)

Bied nu, en vul het formulier hieronder in!
Schakel JavaScript in je browser in om dit formulier in te vullen.

Afmeting

104 x 155 cm

Richtprijs

€ 1.250

Uniek exemplaar

Nee

Kavelnummer

1901

Minimum bod
Beschikbaar

Ja

Kunstenaar

Clemens Briels

Techniek

Zeefdruk

Prijsrange

€ 1.000 > € 2.000